Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
