Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Edit menu
ps: غورنۍ سمون

en: Results
ps: پایلې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
