Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri

en: Results
sq: Rezultatet

en: Menus
sq: Menutë

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
