Organic Groups Menu (OG Menu) (all releases) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Edit menu
ug: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Delete menu
ug: تىزىملىكنى ئۆچۈرۈش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: List menus
ug: تىزىملىك

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
