Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: content types
ca: tipus de contingut

en: Parent item
ca: Element pare

en: Filter
ca: Filtra

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Delete menu
ca: Suprimeix el menú

en: Edit menu item
ca: Edita l'element de menú

en: Delete menu item
ca: Suprimeix l'element de menú

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Results
ca: Resultats

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: List menus
ca: Llista els menús

en: Customize menu
ca: Personalitzeu el menú

en: List items
ca: Llista elements

en: Menus
ca: Menús

en: debug
ca: depuració

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: list links
ca: llista els enllaços

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: add link
ca: afegeix un enllaç

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Enable menu for this group
ca: Habilita un menú per aquest grup

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Convert OG Menu block titles into links
ca: Transforma els títols de blocs d'OG Menu en enllaços

en: Maximum number of menus per group
ca: Nombre màxim de menús per grup

en: If enabled, OG Menu block titles will link to the groupnode.
ca: Si l'habiliteu, els títols de blocs d'OG Menu enllaçaran al node de grup.

en: Default Links
ca: Enllaços predeterminats

en: Configuration for OG Menu Default Links
ca: Configuració de l'OG Menu Default Links

en: Allows creation of default links when adding new groups (menus)
ca: Permet la creació d'enllaços predeterminats a l'afegir nous grups (menús)
