Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Filter
cs: Filtr

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Delete menu
cs: Odstranit menu

en: Edit menu item
cs: Upravit položku menu

en: Delete menu item
cs: Smazat položku menu

en: Select list
cs: Seznam

en: Results
cs: Výsledky

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: List menus
cs: Vypsat menu

en: Customize menu
cs: Upravit menu

en: List items
cs: Vypsat položky

en: Menus
cs: Menu

en: debug
cs: ladění

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: edit menu
cs: upravit menu

en: Add link
cs: Přidat položku

en: list links
cs: seznam odkazů

en: add link
cs: přidat odkaz

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
cs: Odkazy v menu s menší váhou jsou zobrazeny dříve než odkazy s větší váhou.

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.
