Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Delete menu
eu: Ezabatu menua

en: Edit menu item
eu: Editatu menu elementua

en: Delete menu item
eu: Ezabatu menu itema

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Results
eu: Emaitzak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: List menus
eu: Menual listatu

en: Customize menu
eu: Menua pertsonalizatu

en: List items
eu: Item-ak listatu

en: Menus
eu: Menuak

en: debug
eu: arazketa

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: edit menu
eu: editatu menua

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: add link
eu: esteka gehitu

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
