Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: content types
he: סוגי תוכן

en: Parent item
he: שורת אב

en: Filter
he: סינון

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Delete menu item
he: מחק שורת תפריט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Results
he: תוצאות

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: List menus
he: הצגת תפריטים

en: Customize menu
he: תפריט התאמה אישית

en: List items
he: פריטי רשימה

en: Menus
he: תפריטים

en: debug
he: איתור באגים

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: edit menu
he: עריכת תפריט

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
he: מומלץ להעדיף תבניות הכוללות טקסט גולמי (raw) בכדי להמנע מבעיות הקשורות ב-HTML!

en: Add link
he: הוספת קישור

en: list links
he: הצגת קישורים

en: add link
he: הוספת קישור

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.
