Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում
