Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Delete menu
ku: پێڕست بسڕەوە

en: Edit menu item
ku: دەسکاری بڕگەی پێڕست بکە

en: Delete menu item
ku: بڕگەی پێڕست بسڕەوە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: List menus
ku: پێڕستەکان پیشانبدە

en: List items
ku: بڕگەکان پیشانبدە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: list links
ku: لیستەی بەستەرەکان

en: add link
ku: زیادکردنی بەستەر

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ku: ئەو بەستەرانەی پێڕست کە سەنگێکی بچووکییان هەیە، پێش ئەو بەستەرانە پیشان دەدرێن کە سنگێکی گەورەترییان هەیە.
