Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Edit menu
my: Menu ကို ပြင်ရန်

en: Results
my: ရလဒ်

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်
