Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: content types
az: kontent tipləri

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Delete menu
az: Menyunu sil

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menus
az: Menyular

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin
