Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Results
gu: પરિણામો
