Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Filter
jv: Saring

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Delete menu
jv: Busak menu

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Results
jv: Kasilé

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: List menus
jv: Daftar menu

en: Customize menu
jv: Kostumisasi menu

en: Menus
jv: Menu

en: debug
jv: métani

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: edit menu
jv: ngubah menu

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: list links
jv: daftar pranala

en: add link
jv: tambah pranala

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
