Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Description
lv: Apraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: content types
lv: satura tipi

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Edit menu item
lv: Rediģēt izvēlnes elementu

en: Delete menu item
lv: Dzēst izvēlnes elementu

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: List menus
lv: Parādīt izvēlnes

en: Customize menu
lv: Pielāgot izvēlni

en: List items
lv: Parādīt vienumus

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: debug
lv: atkļūdošana

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: list links
lv: saišu saraksts

en: add link
lv: pievienot saiti

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
