Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: شرح

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Add item
fa: افزودن عنصر

en: content types
fa: انواع محتوا

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: Filter
fa: صافی

en: Add menu
fa: افزودن قائم

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Edit menu
fa: تدوین قائم

en: Delete menu
fa: حذف قائم

en: Select list
fa: سجل انتخاب

en: Results
fa: نتایج

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Menus
fa: قائمها

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: Add link
fa: افزودن واصلی

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
