Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc3) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Description
uk: Опис

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Add item
uk: Додати елемент

en: content types
uk: типи матеріалів

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Filter
uk: Фільтр

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Edit menu item
uk: Редагувати пункт меню

en: Delete menu item
uk: Видалити пункт меню

en: Select list
uk: Список вибору

en: Results
uk: Результати

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Персоналізувати меню

en: List items
uk: Список елементів

en: Menus
uk: Меню

en: debug
uk: зневадження

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
uk: Воліти замінники неформатованого тексту для запобігання складнощів з HTML-тегами!

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Add link
uk: Додати посилання

en: list links
uk: показати список посилань

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: add link
uk: додати посилання

en: Provide a menu link
uk: Створити посилання в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
uk: Посилання меню з меншою вагою відображаються перед посиланнями з більшою вагою.

en: Shown when hovering over the menu link.
uk: Показуване при наведенні мишею на посилання меню.
