Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc4) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Add item
bg: Добави елемент

en: content types
bg: типове съдържание

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Filter
bg: Филтър

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Delete menu
bg: Изтрий меню

en: Edit menu item
bg: Редактирай елемент от менюто

en: Delete menu item
bg: Изтрий елемент от менюто

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Results
bg: Резултати

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: List menus
bg: Списък менюта

en: Customize menu
bg: Персонализирай меню

en: List items
bg: Списък обекти

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Add link
bg: Добави линк

en: list links
bg: списък с линкове

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
