Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc4) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Menus
lt: Meniu

en: debug
lt: derinimas

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: add link
lt: pridėti nuorodą

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.
