Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc4) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Add item
pl: Dodaj element

en: content types
pl: rodzaje zawartości

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Filter
pl: Filtr

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Delete menu
pl: Usuń menu

en: Edit menu item
pl: Edycja elementu menu

en: Delete menu item
pl: Usuń element menu

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Results
pl: Wyniki

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: List menus
pl: Wyświetl menu

en: Customize menu
pl: Zmiana menu

en: List items
pl: Wyświetl elementy

en: Menus
pl: Menu

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: Menu link title
pl: Tytuł odnośnika menu

en: edit menu
pl: edytuj menu

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: list links
pl: wyświetl odnośniki

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: add link
pl: dodaj link

en: Provide a menu link
pl: Udostępnij odnośnik w menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
pl: Linki menu z mniejszą wagą są wyświetlane przed linkami z większą wagą.

en: Enable menu for this group
pl: Włącz menu dla tej grupy

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.
