Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Filter
ar: انتقاء

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Delete menu
ar: احذف القائمة

en: Edit menu item
ar: حرر رابطا في قائمة

en: Delete menu item
ar: احذف رابطا في قائمة

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Results
ar: النتائج

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: List menus
ar: اعرض القوائم

en: Customize menu
ar: تطويع قائمة

en: List items
ar: اعرض عناصر القائمة

en: Menus
ar: القوائم

en: debug
ar: تنقيح

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: list links
ar: سرد الروابط

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: add link
ar: إضافة رابط

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ar: تعرض الروابط ذات الوزن الخفيف قبل الروابط ذات الوزن الثقيل.

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.
