Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete menu
bo: འདེམས་བྱང་སུབ་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: List menus
bo: འདེམས་བྱང་སྟོན་པ

en: Customize menu
bo: འདེམས་བྱང་རང་གིས་བཟོ་བ

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: list links
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bo: ལྗིད་ཚད་ཆུང་བའི་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་རྣམས་ཆེ་བའི་སྔོན་དུ་ཤར་རྒྱུ་ཡིན།

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
