Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: content types
da: indholdes-typer

en: Parent item
da: Overordnet menupunkt

en: Add menu
da: Tilføj menu

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Edit menu
da: Redigér menu

en: Delete menu
da: Slet menu

en: Edit menu item
da: Redigér menupunkt

en: Delete menu item
da: Slet menupunkt

en: Select list
da: Valgliste

en: Results
da: Resultater

en: Menu settings
da: Menu

en: List menus
da: Vis menuer

en: Customize menu
da: Tilpas menu

en: List items
da: Vis menupunkter

en: Menus
da: Menuer

en: Menu link title
da: Titel

en: edit menu
da: rediger menu

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
da: Brug erstatninger med ren tekst for at undgå problemer med HTML-elementer.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Add link
da: Tilføj link

en: list links
da: vis links

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: add link
da: tilføj link

en: Provide a menu link
da: Tilbyder et menu-link

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
da: Menu-links med lavere vægt vises før links med højere vægt.

en: Shown when hovering over the menu link.
da: Vises når musen holdes over menu-linket.
