Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Delete menu
el: Διαγραφή μενού

en: Edit menu item
el: Τροποποίηση στοιχείου μενού

en: Delete menu item
el: Διαγραφή στοιχείου μενού

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: List menus
el: Λίστα μενού

en: Customize menu
el: Αλλάξτε το μενού

en: List items
el: Λίστα στοιχείων

en: Menus
el: Μενού

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
el: Προτιμήστε αντικαταστάτες raw-text στο κείμενο για αποφυγή προβλημάτων στην HTML!

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: add link
el: προσθήκη στοιχείου

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
el: Στοιχεία μενού με μικρότερο βάρος εμφανίζονται πριν από τα στοιχεία με μεγαλύτερο βάρος.

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
