Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: content types
is: efnistegundir

en: Parent item
is: Foreldri

en: Filter
is: Sía

en: Add menu
is: Bæta við valmynd

en: Edit menu
is: Breyta valmynd

en: Delete menu
is: Eyða valmynd

en: Edit menu item
is: Breyta valmyndahluta

en: Delete menu item
is: Eyða valmyndahluta

en: Results
is: Niðurstöður

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: List menus
is: Sýna valmyndir

en: Customize menu
is: Sérsníða valmynd

en: List items
is: Sýna valmyndahluta

en: Menus
is: Valmyndir

en: debug
is: villuleit

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
