Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Delete menu
ka: მენიუს წაშლა

en: Results
ka: შედეგები

en: List menus
ka: მენიუების ჩამონათვალი

en: Customize menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: List items
ka: ელემენტების ჩამონათვალი

en: debug
ka: დებაგი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება
