Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Filter
km: តម្រង

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Delete menu
km: លុប​ម៉ឺនុយ​

en: Edit menu item
km: កែ​សម្រួល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Delete menu item
km: លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: List menus
km: រាយ​ម៉ឺនុយ

en: Customize menu
km: ប្ដូរ​ម៉ឺនុយ​តាម​បំណង

en: List items
km: រាយ​ធាតុ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​តូច​ជាង​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​មុន​តំណ​ដែល​មាន​ទម្ងន់​ធំ​ជាង ។

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
