Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах

en: Delete menu
mn: Цэсийг устгах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: debug
mn: алдаа засах
