Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Filter
nn: Filtrer

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Select list
nn: Listevalg

en: Menu settings
nn: Menyval

en: List menus
nn: Sjå menyar

en: Menus
nn: Menyar

en: debug
nn: feilsøking

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: list links
nn: Sjå lenkjer

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
