Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Edit menu item
sl: uredi menijski vnos

en: Delete menu item
sl: izbriši menijski vnos

en: Results
sl: Rezultati

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: List menus
sl: Seznam menijev

en: Customize menu
sl: Prilagodi meni

en: List items
sl: Seznam menijskih elementov

en: Menus
sl: Meniji

en: debug
sl: razhroščevanje

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: edit menu
sl: uredi meni
