Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Add item
sq: Shto një zë

en: content types
sq: llojet e përmbajtjes

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Filter
sq: Filtri

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Delete menu
sq: Elemino menunë

en: Edit menu item
sq: Ndrysho elementin e menusë

en: Delete menu item
sq: Fshi elementin e menusë

en: Results
sq: Rezultatet

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: List menus
sq: Lista e menuve

en: Customize menu
sq: Personalizo menu

en: List items
sq: Lista e zërave

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
