Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.0-rc5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم

en: Filter
ur: فلٹر

en: debug
ur: تفصیلات
