Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: List menus
am: ምናሌዎችን ዘርዝር

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: debug
am: አርም

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
