Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: content types
be: тыпы змесціва

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Delete menu
be: Выдаліць меню

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Results
be: Вынікі

en: Menu settings
be: Налады меню

en: List menus
be: Спіс меню

en: Customize menu
be: Наладзіць меню

en: Menus
be: Меню

en: debug
be: адладка

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню

en: List links
be: Спіс спасылак

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: list links
be: спіс спасылак

en: add link
be: дадаць спасылку

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Delete menu link
be: Выдаліць спасылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
