Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Delete menu
eo: Forigu menueron

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Results
eo: Rezultoj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: List menus
eo: Listigu menuojn

en: Customize menu
eo: Agordu menuon

en: Menus
eo: Menuoj

en: debug
eo: sencimigo

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: edit menu
eo: redaktu menuon

en: List links
eo: Listo de ligiloj

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: list links
eo: listigu ligilojn

en: add link
eo: aldonu ligilon

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
