Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: content types
gl: tipos de contido

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Filter
gl: Filtro

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Delete menu
gl: Eliminar menú

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Results
gl: Resultados

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: List menus
gl: Lista de menús

en: Customize menu
gl: Personalizar menú

en: Menus
gl: Menús

en: debug
gl: depuración

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: edit menu
gl: editar menú

en: List links
gl: Mostrar enlaces

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: list links
gl: mostrar enlaces

en: add link
gl: engadir enlace

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Delete menu link
gl: Eliminar enlace de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
