Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: debug
ml: ഡീബഗ്
