Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: debug
te: డీబగ్
