Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Delete menu
th: ลบเมนู

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: List menus
th: รายการเมนู

en: Customize menu
th: จัดการเมนู

en: Menus
th: เมนู

en: debug
th: ดีบั๊ก

en: Menu link title
th: รายการ

en: List links
th: รายการลิงค์

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์
