Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Edit menu
dz: དཀར་ཆག་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete menu
dz: དཀར་ཆག་བཏོན་གཏང་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
