Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: List menus
kk: Мәзірлер тізімі

en: Customize menu
kk: Мәзірді баптау

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: debug
kk: түзету

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: List links
kk: Сілтемелер

en: list links
kk: сілтемелер

en: Edit menu link
kk: Меню сілтемесін өңдеу
