Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
