Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Results
mr: निकाल

en: Menus
mr: मेनूज
