Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Results
ne: परिणाम

en: Menus
ne: मेनु

en: debug
ne: डिबग

en: List links
ne: लिंकको सुची
