Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: content types
sk: typy obsahov

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Delete menu
sk: Odstrániť menu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Results
sk: Výsledky

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: List menus
sk: Zoznam menu

en: Customize menu
sk: Prispôsobiť menu

en: Menus
sk: Menu

en: debug
sk: ladenie

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: edit menu
sk: upraviť menu

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: List links
sk: Zobraziť odkazy

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: list links
sk: zobraziť odkazy

en: add link
sk: pridať odkaz

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Delete menu link
sk: Odstrániť odkaz menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
