Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Filter
sr: Филтрирај

en: debug
sr: отклањање грешака
