Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Filter
ast: Filtru

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Edit menu
ast: Editar menú

en: Delete menu
ast: Desaniciar menú

en: Select list
ast: Esbilla

en: Results
ast: Resultaos

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
