Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser
