Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add menu
mk: Додавање мени

en: Edit menu
mk: Уредување мени

en: Delete menu
mk: Бришење мени

en: Menus
mk: Менија
