Organic Groups Menu (OG Menu) (7.x-3.3) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: content types
sv: innehållstyper

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: Filter
sv: Filtrera

en: Add menu
sv: Lägg till meny

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Edit menu
sv: Redigera meny

en: Delete menu
sv: Radera meny

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Results
sv: Resultat

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: List menus
sv: Visa menyer

en: Customize menu
sv: Anpassa meny

en: Menus
sv: Menyer

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: edit menu
sv: redigera meny

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sv: Använd helst obearbetade textersättningar för att undvika problem med HTML-kod!

en: List links
sv: Visa länkar

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: list links
sv: visa länkar

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: add link
sv: lägg till länk

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas innan länkar med större vikter.

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk

en: Delete menu link
sv: Radera menylänk

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.
